Kā saņemt kredītu?

Daudziem liekās, ka šis noteikti ir tas gadījums, kad kreditori ieslēgs sarkano gaismu, jo tas ir tikai loģiski, ka bezdarbniekam nevar būt regulāri ienākumi, no kuriem segt kredītus. Protams, var būt dažādi pabalsti vai citi ienākumi, kas nav tieši no darba attiecībām, tāpēc izņēmumiem jābūt. Katra aizdevēja noteikumos ir rakstīts, ka jābūt regulāriem ienākumiem, kas paredz, ka var būt arī citi ienākumi, kas nav tikai no darba tiesiskajām attiecībām. Īstermiņa aizdevumi ir ļoti pieprasīts pakalpojums, jo Latvijas darba tirgus vēl izjūt augstu bedarba līmeni. Bezdarbnieki ir tā cilvēku kategorija, kurai ir visgrūtāk pārvarēt dažādas finansiālās grūtības, tāpēc bieži vien tie ķeras pie tik viegli pieejamajiem ātrajiem kredītiem, kuri kaut nedaudz ļauj uzelpot uz neizjust naudas trūkumu.

Jāatzīst, ka ir situācijas, kurās var pamatot aizņemšanos, ja nav pastāvīgas darba vietas, piemēram, cilvēks veic remonta darbus, par kuriem naudu saņem neregulāri un pa daļām. Nav tā, ka to ienākumu nav, bet var gadīties, ka ar tiem ir nepietiekami, lai segtu savus izdevumus līdz tiks saņemta pilnīga samaksa par darbu. Šajā gadījumā kredīts bezdarbniekam ir ļoti labs palīgs, kas ļauj cilvēkam turpināt darbu un par nelielu samaksu saņemt savu atalgojumu nedaudz ātrāk. Kā vēl viens piemērs var būt tāds, ja cilvēks strādā sezonālu darbu, kas kaut kādā bezdarba posmā var radīt naudas trūkumu. Šie, protams, ir tikai daži piemēri, lai gan tādu ir daudz. Katram cilvēkam ir savi iemesli un apstākļi, ne vienmēr tie ir negatīvi, tāpēc kreditori nāk pretī un aizdod arī tiem, kam uz kādu laika posmu nav darba.

Kam tiek ņemti aizdevumi bez darba vietas:

  • Lai norēķinātos ar darba vietas meklējumu servisiem;
  • Lai nomaksātu komunālos pakalpojumus;
  • Lai apmaksātu medicīnas pakalpojumus;
  • Lai samaksātu par izglītību;
  • Lai iegādātos pārtikas preces.

Vai bezdarbniekam jāņem kredīts?

Labāk jau, ka nē, jo tas uzlabos situāciju tikai uz mazu brīdi. Bet, ja ir pārliecība, ka aizdevums bez darba vietas (šeit) ir nepieciešams patiešām uz neilgu laiku, ja ir garantija, ka jau drīzumā sāksiet strādāt un pelnīt pienācīgu algu, kas ļaus norēķināties un neaizņemties atkārtoti, tad ātrais kredīts bez darba vietas var būt kā ārkārtējs risinājums. Bezdarbnieks ir laicīga parādība, tomēr nav tā, ka šis stāvoklis nevar ievilkties, tāpēc cilvēkam jāplāno dažādi varianti, kā tas rīkosies, ja darbs netiks iegūts iecerētajā termiņā. Nav jābaidās mācīties un pārkvalificēties – viss mainās un jāmāk tam visam mainīties līdzi. Droši apsveriet iespēju mainīt profesiju uz tādu, ka ļaus nopelnīt un justies drošam par savu darba vietu.

Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *