Ātrais aizdevums dēļ saviem noteikumiem, šķiet, ka ir ļoti populārs, jo cilvēkam, kuram ir regulāri ienākumi, bet papildus vajadzīga pēkšņi vēl nauda, to var aizņemties ātri un ērti. Ir padomāts par dažādām aizņemšanās iespējām, lai padarītu cilvēkam pieejamāku ātro kredītu. Var pieteikt ātro kredītu internetā, var arī pieteikt Latvijas Pasta nodaļās un varbūt vēl citur. Protams, ir jāsaprot, ka Latvijā ir ļoti daudz ātrā kredīta kredītiestādes, kuras piedāvā aizņemties ātro kredītu un uzskaitīt visu par tik daudziem ātro kredītu aizdevējiem nav iespējams, tikai īsumā un, ja vēlaties noskaidrot sīkāku informāciju, tad ir jāapmeklē ātrā kredīta aizdevēja mājas lapas un visa informācija ir uzrakstīta. Tiek uzrakstītas arī spēkā esošās akcijas un regulārie piedāvājumi. Viens no izdevīgākajiem piedāvājumiem ir ātrais kredīts bez maksas jeb poļu valodā sauktais darmowa pożyczka, kurš pieejams pie vairākiem aizdevējiem.

Protams, ka ātrā kredīta izsniedzējiem arī noteikumi ir ļoti līdzīgi, citi pat vienādi, taču mēdz arī šis tas atšķirties, piemēram, piedāvājums – pirmais kredīts bez maksas. Šo piedāvājumu nepiedāvā visi ātrā kredīta aizdevēji, taču lielākā daļa gan. Nevajag tikai pārprast šo teikumu – pirmais bezprocentu kredīts. Tas nenozīmē, ka varat aizņemties kredītu un pēcāk to nemaz neatmaksāt. Nebūt ne! Tas nozīmē to, ka aizņemies ātro kredītu un kredīta atmaksas termiņā ir jāatmaksā aizdevējam tieši tāda pati summa, kādu aizņēmies. Kāda ir atšķirība? Ir tā, ka vienmēr kredītiem tiek pievienotas arī procentu likmes, kuras gala rezultātā izmaina summu, kādu aizņēmāties, sanāk, ka summa, kuru atmaksājāt ir lielāka dēļ procentiem.

Šķiet, ka ļoti feins piedāvājums, tomēr šis piedāvājums attiecas tikai uz pirmo ātro kredītu. Tas ir diezgan labs klientu pievilināšanas triks, bet kādēļ gan nepiedāvāt šādu piedāvājumu, ja ir pieprasījums. Klientiem arī prieks, jo atmaksā tikai to summu, kuru aizņēmās un līdz ar to abpusēji izdevīgs darījums – klientam prieks par nepārmaksātu kredītu, aizdevējam prieks par jaunu klientu.

Labākais, ka cilvēks var aizņemties ātro kredītu bez maksas pie visiem aizdevējiem pēc kārtas, ja vien tāda nepieciešamība, jo ātrā kredīta iestādes šajā ziņā ir neatkarīgas viena no otras un, ja aizņēmies ātro kredītu pirmajā reizē pie aizdevēja A, tad nākamajā reizē, ja vajadzīgs ātrais aizdevums, tad var aizņemties atkārtotu kredītu pie tā paša aizdevēja, tikai atkārtotajam kredītam jau būs procentu likmes klāt, vai arī var aizņemties pie cita aizdevēja B, kur atkal būs jaunais klients un pirmajā reizē kredīts būs bez komisijas. Ir tikai pašam cilvēkam jāizlasa informācija un jāsalīdzina, kuri aizdevēji piedāvā ātro kredītu bez maksas, jo ne visi piedāvā šo piedāvājumu.

Ātrais kredīts bez maksas pirmajā reizē tiek piedāvāts nelielās naudas summās, atkarībā no aizdevēja tās summas ir 100 lati, 150 lati vai 200 lati. Atmaksas termiņš arī ir īss, vien 30 dienas. Bet summas un atmaksas termiņš ir saprotams, jo pirmais kredīts ir orientēts uz īstermiņa aizdevumiem. Ja vajag lielāku kredīta summu un garāku atmaksas termiņu, tad ir jāinteresējas par citiem kredīta veidiem. Turpinot par atmaksas termiņu – bezmaksas aizdevums vairs neskaitīsies, ja izmantosiet iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu, jo tas maksā naudu. Tādēļ, ja vēlaties pirmajā reizē kredītu bez maksas, tad vajag aizņemties ar 100% pārliecību, ka spēsiet noteiktajā termiņā atmaksāt visu aizņemto naudas summu un tad varēsiet būt priecīgs, ka šis darījums ir izdevies. Atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā ir svarīgi, jo citādi to neatmaksājot un nepagarinot termiņu, var sabojāt kredītvēsturi un kredītvēsture attiecas uz jebkuru finanšu darījumu un, ja tā ir sabojāta, tad kredītu nevarēs paņemt ne pie tā paša aizdevēja, ne arī pie cita.

Pirmais aizdevums visnotaļ ir labs piedāvājums. Ātrais aizdevums piemērots īstermiņa finanšu problēmām, ja pēkšņi pietrūkst naudas kādam pirkumam, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl kāds brītiņš jāuzgaida. Šāds piedāvājums, kā jau jebkurš mikrokreditēšanas piedāvājums ir piesakāms internetā, ērti, ātri, bez papildus dokumentiem. Svarīgākais cilvēkam pašam būt saprātīgam un aizņemties atbildīgi. Lai aizņemtos atbildīgi vajag izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu, tā pat izvērtēt to vai nauda būs tiešām pietiekami uz to laiku. Avots: https://starcred.pl/

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.
Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *