Kredīts pret auto ķīlu iegūstams vienas dienas laikā un piedāvā saņemt līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības. Ieķīlā savu auto, iegūsti kredītu un arī, kamēr šis kredīts ir aktīvs (atmaksas termiņš ir no 1 līdz 60 mēnešiem) turpini braukt ar savu auto tāpat, kā iepriekš. Maksimālā kredīta summa ir 10 000 lati. Kredītam pret automobīļa ķīlu ir daudz plusi, kuri padara šo kredīta veidu ļoti izdevīgu un ļauj aizņemties lielākai sabiedrības daļai, jo netiek izvērtēti klienta ienākumi, vai ir oficiāla darbavieta, netiek skatīta arī kredītvēsture. Galvenais nosacījums, lai automašīna nav vecāka par 20 gadiem un tai automašīnai jābūt reģistrētai uz sava vārda, jo tikai mašīnas īpašnieks var saņemt šo kredītu pret auto ķīlu. Mašīnai ir jābūt derīgai tehniskajai apskatei un OCTA apdrošināšanai, bet, ja ātrais kredīts internetā ir virs 2000 latiem, tad mašīnai vajag arī KASKO apdrošināšanu uz kredīta laiku. Automašīnai nedrīkst būt neapmaksāts līzings, bet ir izņēmums – ja līzinga atlikusī summa ir neliela, tad var saņemt kredītu un daļu novirzīt līzinga nomaksāšanai.

Aizdevums pret automašīnas ķīlu var tikt pieteikts arī internetā, kas ir ļoti ērti. Sākumā ir jāaizpilda reģistrācijas anketa, kurā jānorāda informācija par sevi – automašīnas īpašnieku un pašu automašīnu. Kredīta kalkulatorā pats norādi summu un atmaksas termiņu. Tad aizdevējs izskatīs kredīta pieteikumu un pēc tam, apmēram 30 minūšu laikā arī uzzināsi vai kredīts tiks piešķirts. Ja kredīts pret auto ķīlu tiks piešķirts, tad līgumu iespējams parakstīt vai nu elektroniski internetā vai arī pašam dodoties uz filiāli Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 86F. Tad aizdevējs klientam ar kurjeru nosūtīs pilnvaru ar, kuru pēc tam būs jādodas uz CSDD, lai to apstiprinātu un varētu iegūt savu kredītu. Būs jāreģistrē automašīna kā nodrošinājums aizdevuma saņemšanai. Tad uzreiz pēc pilnvaras apstiprināšanas varēsi saņemt kredītu un turpināt braukt ar savu mašīnu tāpat kā iepriekš un priecāties, ka pateicoties mašīnai, varēs tagad savas īslaicīgās finanšu grūtības pārvarēt vai arī realizēt kādu sev svarīgu mērķi.

Ir arī dažas papildus maksas, lai iegūtu aizdevumu ieķīlājot automašīnu. Sākumā ir maksa 1 santīms par dokumentu noformēšanu, kā apstiprinājums, ka piekrīti līguma nosacījumiem, tad, šo maksu, jāpārskaita uz aizdevēja kontu. Tāpat, lai apstiprinātu pilnvaru CSDD būs jāsamaksā 21 lats valsts nodeva. Kredīts pret automašīnas ķīlu, kā jau jebkuru kredītu, ir jāatmaksā noteiktajā termiņā, bet var arī atmaksāt kredītu ātrāk un par to nebūs soda procenti jāmaksā. Problēmu gadījumā var arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu, bet tas ir maksas pakalpojums. Ja raizējaties, ka esat aizmāršīgs un varētu piemirst par ikmēneša kredīta maksājumu, tad ziniet, ka tiks atsūtīts atgādinājums par to, ka laiks maksāt kredītu un šo atgādinājumu var saņemt uz e–pastu, uz savu adresi un mobilo telefonu. Tas ir droši, ka nepalaidīsiet garām kredīta atmaksu. Aizņematies šo aizdevumu atbildīgi.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti internetā:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.
Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *