Ikvienam no mums dzīvē var pienākt tāds brīdis, kad ir nepieciešams kredīts ar atlikto maksājumu. Tas var būt lielākas summas aizdevums jeb kiirlaen internetist kā to sauc Igaunijā – kāda lielāka pirkuma iegādei, piemēram, auto iegādei vai mājokļa remontam, vai arī ievērojami mazākas summas aizdevums steidzamu maksājumu veikšanai, vai steidzama un izdevīga pirkuma veikšanai, nesagaidot algas dienu. Jebkurā gadījumā Latvijā kredītu nozare attīstās, un katru dienu nebanku kreditori mēģina izdomāt dažādus veidus, kā piesaistīt potenciālos kredīta ņēmējus tieši sev. Un tas nāk par labu tieši tam cilvēkam, kurš plāno aizņemties. Jau ierasta lieta, kad runājam par ātrajiem kredītiem, nevaram nepieminēt tos, kas ir bez maksas, jo kurš gan negrib aizņemties tik pat, cik jāatdod.

Arī kredīta saņemšana, bet tā atmaksas atlikšana arī nav nekāds jaunums kreditoru piedāvājumā, tomēr kļūst arvien vairāk kreditoru, kas piedāvā šādu iespēju – atlikt kredīta atmaksu, piemēram, uz trim mēnešiem. Tas nozīmē to, ka, saņemot kredītu, piemēram, 15. aprīlī, pirmais kredīta maksājums būs jāveic nevis pēc mēneša, bet gan tikai 15. jūlijā. Šādi noteikumi nenoliedzami piesaista jaunus klientus. Iespēja saņemt kredītu ar atlikto kredīta maksājumu būs īpaši piemērota tiem cilvēkiem, kam nauda nepieciešama šodien, bet ienākumi, kas ļaus atmaksāt saņemto aizdevumu, būs, piemēram, tikai pēc 2 mēnešiem. Tā varētu būt gaidāmā prēmija darbā vai negaidīts mantojums. Kāpēc gaidīt to saņemšanu, ja iespējams naudu saņemt jau šodien un iegūt kāroto lietu?

Steigties ar kredītu vai gaidīt algu?

Prātīgāk būtu sagaidīt naudu un tad to tērēt, lai lieki neaizņemtos un nenāktos atdot vairāk procentu dēļ. Tomēr, ja tieši šajā brīdī kārotajai lietai ir atlaides un ir izdevīgi to iegādāties tieši tagad? Vai arī ir gaidāms ģimenes pieaugums, un mājokļa remontu nepieciešams veikt tieši tagad? Ja naudas saņemšana ir nepieciešama uzreiz, tad atliek vienīgi izvēlēties labāko kreditoru un aizņemties. Starp kreditoriem, kas tiek salīdzināti mūsu mājas lapā, ir atrodami divi aizdevēji, kas piedāvā saņemt aizdevumu un sākt to atmaksāt kredītu nevis uzreiz, bet vēlāk. Tie ir Vivus.lv un Bigbank. Bigbank šo iespēju piedāvā jau ilgāku laiku. Šis aizdevējs piedāvā saņemt patēriņa kredītu līdz pat 10000 eiro, atmaksas termiņš pat līdz 5 gadiem.

Saņemot aizdevumu pie Bigbank, standarta procentu likme par kredītu būs 22%. Ļoti izdevīgs un vilinošs piedāvājums ir tas, ka saņemtā aizdevuma atmaksa tiek veikta sākot no 3. mēneša, kas nozīmē to, ka, ja, piemēram, aizdevums tiek ņemts 1. maijā, tad aizdevuma atmaksa jāsāk veikt 1. augustā. Šo izdevīgo piedāvājumu var saņemt kredīta ņēmēji, kuru vecums ir 20-73 gadu robežās, kā arī ikmēneša ienākumi nevar būt zemāki par 200 eiro. Otrs aizdevējs, kas piedāvā saņemt kredītu un atlikt tā atmaksu uz 90 dienām, ir Vivus.lv. Šis aizdevējs piedāvā saņemt kredītu bez ķīlas un galvotāja līdz pat 1500 eiro, atmaksas termiņu iespējams izvēlēties no 1 līdz pat 24 mēnešiem, kas ļaus viegli un bez lieka stresa veikt paredzētos maksājumus.

Ja esi kādreiz jau aizņēmies pie Vivus.lv, diemžēl šis jaunais aizdevēja piedāvājums neattieksies uz tevi, jo atlikt kredīta atmaksu uz 90 dienām Vivus.lv piedāvā tikai saviem jaunajiem klientiem. Pie šī kreditora aizdevumu var saņemt personas vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Arī standarta procentu likme ir diezgan vilinoša – 10%. Ja tev ir nepieciešama nauda un vēlies to saņemt ar kreditoru palīdzību, tev nav kavēti kredīta maksājumi un nav pārkāptas kredītsaistības, droši izvēlies kādu no šiem kreditoriem, lai savas ieceres varētu realizēt jau tagad! Ja šie aizdevēji Tevi neuzrunā, ieskaties arī citās lapas sadāļās, kurās noteikti atradīsi noderīgo.

Alternatīva atliktajam maksājumam – bezprocentu kredīts

Ja kaut kādu iemeslu pēc nesanāk saņemt aizdevumu ar atlikto maksājumu, kā alternatīvu var izmantot aizdevumus bez maksas. Bezprocentu kredīts ir lielisks risinājums, lai nevajadzētu uztraukties par komisiju un par nelielu samaksu varētu pagarināt atmaksas brīdi. Vienīgais, kas jāņem vērā ir tas, ka šādiem kredītiem bez procentiem var pieteikties tikai vienu reizi pie viena kreditora. Tas ir tāds kā iepazīšanās aizdevums, kurš ļauj nedomāt par komisijām. Protams, konceptuāli tas ir kaut kas cits kā atliktais kredīta maksājums, jo šiem pakalpojumiem ir atšķirīgi termiņi. Ja ātrajam kredītam tās ir 3 dienas, tad atliktajam būs kādi 3 mēneši. Iesakām iepazīties arī ar citu kompāniju piedāvājumiem, iespējams, Jums piemērotākā būs kredītlīnija, tā ļaus brīvi piekļūt tik nepieciešamajiem līdzekļiem. Atbalstītājs: https://starcred.ee/

Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *