Credit24 ir neapšaubāmi viens no spēcīgākajiem kredītu nozares pārstāvjiem, kas jau daudzus gadus piedāvā dažāda veida aizdevumus, kuri šobrīd ir attīstīti pat līdz kredītlīnijai jeb  все  кредиты в Эстонии. Kreditora piedāvājumā ir īstermiņa aizdevumi no 50 līdz 3000 euro. Pirmajā reizē aizdevumu bez maksas saņemt nav iespējams. Standarta procentu likme mēnesī ir 7% no kredīta summas. Lai pieteiktos, būs jāveic reģistrācijas maksa 1 euro centa apmērā. Par kompānijas klientu var būt jebkurš Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un nav vecāks par 70 gadiem. Zemāk atradīsiet Credit24 atsauksmes, salīdzināšanu ar citiem aizdevējiem un iespēju pieteikties kredītam. Kompānijas darba laiks, kurā var pieteikties aizdevumam ir norādīts zemāk esošajā tabulā.

Credit24 kredīts

Kāpēc izvēlēties Credit24 kredītu?

Credit24 kredīts tiek izsniegts uz termiņu no 10 dienām līdz 24 mēnešiem, pie tam, tas viss tikai 15 minūšu laikā, kas patiešām ir ātri. Šis kreditors būs ļoti noderīgs tiem, kas tikko sasnieguši 18 gadu vecumu, jo Latvijā šāda veida kreditoru nav, ja neskaita auto kredītus. Kredīti no 18 gadiem ir visai rets un pamatoti nepieejams kreditēšanas pakalpojums. Kompānija piedāvā saviem klientiem dažāda veida risinājumus un neņem naudu par pašu izsniegšanas procesu. Droši aizņemies no 50 līdz 3000 euro uz termiņu līdz 2 gadiem un esi drošs, ka sadarbība ar Credit24 būs tikai tā labākā. Kompānijas pakalpojumos ir arī kredītlīnija un iespēja apvienot visus kredītus vienā maksājumā, kas ļauj atvieglot maksājumu menedžēšanu un ietaupīt uz procentu likmēm. Jau tagad vari sazināties ar kompānijas speciālistu un uzzināt, cik liela summa Tev tiks piešķirta, protams, pirms tam ir jāpalasa atsauksmes, kas šim kreditoram ir ļoti labas. Cilvēki ļoti augstu vērtē labu servisa kvalitāti par taisnīgu samaksu, tāpēc par šo kompāniju ir ļoti daudz labas atsauksmes.

Nu ko, Tev vēl rodas jautājumi, pie kura aizdevēja aizņemties, vai tiešām Credit24 piedāvājums un atsauksmes visu neizsaka? Ja šis kreditors Tevi neapmierina, skaties salīdzināšanas tabulā, ir vēl daudzi citi, kuri spēs palīdzēt ar kredīta saņemšanu, taču ņem vērā, izvēloties aizdevēju ir jāapzinās, cik maksās kredīts un kā tas tiks atdots. Pat labākais kredīts var pārvērsties par lielu murgu, ja nedomāsi līdzi savām finansēm. Jāpiekrīt gan, ka šajos laikos kreditori ir ļoti atsaucīgi un problēmu risināšana notiek ļoti saudzīgā režīmā. Arī šī kompānija Tev ļaus pagarināt atmaksas termiņu un neradīt sev nepārvaramus šķēršļus. Iesakām iepazīties tuvāk ar kredītlīnijas iespējām, šis pakalpojums ir samērā jauns un daudzi par to vēl nav pilnīgi informēti. Ja Tev tikai nesen palika 18 gadi, varbūt tomēr neizskati iespēju aizņemties, bet piedomā pie iespējas naudu nopelnīt. Nopelnītai naudai ir lielāka vērtība kā aizņemtai, tāpēc velti savas pūles jauna darba meklēšanai vai savas esošās algas palielināšanai. Aizņemties kredītu var tikai tad, ja naudas trūkumam nav sistemātisks raksturs. Avos: https://ru.starcred.ee/

Credit24 kontaktinformācija un darba laiks

  • Uzņēmums: SIA MCB Finance Latvia
  • Reģistrācijas Nr.: 50003913651
  • Licences Nr.: NK-2012-026
  • Adrese: Merķeļa iela 2, Rīga, LV-1050
  • Tālrunis: +371 8824
  • E-pasts: info@credit24.com
  • Mājas lapa: https://credit24.com/lv/
  • Darbdienās: 08:00-22:00
  • Sestdienās, svētdienās: 08:00-22:00
Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *