Lai arī cilvēki mūsdienās ir ļoti advancēti un spēj iegūt ļoti lielu informācijas daudzumu, pateicoties lielajam daudzumam nekvalitatīvās informācijas avotu, nereti tie apjūk vai aiziet nepareizo ceļu. Izvēloties kreditēšanas pakalpojums, apjukums un nepareizais virziens var maksāt ļoti dārgi – par to liecina lielais daudzums negatīvo atsauksmju gan par konkrētiem kreditoriem, gan kreditēšanas nozari kopumā. Vai tas būs ilgtermiņa kredīts, vai ātrais kredīts, svarīgi ir saprast, kurš kredītu piedāvājums ir pats izdevīgākais un drošākais, kurš būs pareizākais tieši Jūsu gadījumam. Ātro bezmaksas kredītu izlase, kurā ir atrodami visi Latvijas bezmaksas kredīti internetā, palīdzēs atrast ne tikai labāko piedāvājumu, bet arī sniegs plašu informāciju par to, kā pareizāk un drošāk aizņemties. Noteikti iepazīstaties ar cilvēku atsauksmēm, lasiet mūsu blogu un dalieties savā pieredzē, atstājot komentāros savu viedokli. Lai atvieglotu aizdevuma meklēšanu, mūsu mājas lapā ir atrodami praktiski visi kredītu veidi, un šie veidi ir sekojoši:

 • Ātrie kredīti – īstermiņa aizdevumi no 5 līdz 3000 euro, kas tiek izsniegti līdz 45 dienām;
 • Bezmaksas kredīti – aizdevumi līdz 350 euro, kuri pirmajā reizē ir bez procentiem jeb komisijas maksas;
 • Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi – aizdevums cilvēkiem, kuru kredītvēsture ir sabojāta;
 • SMS kredīts – aizdevums, kuru var pieteikt ar īsziņas palīdzību;
 • Ilgtermiņa kredīti – patēriņa aizdevumi līdz 5 gadiem ar summu līdz 15000 euro;
 • Auto kredīti – līzings, naudas kredīti pret auto ķīlu un aizdevumi auto iegādei;
 • Kredītu apvienošana – tā ir iespēja apvienot vairākus ātros kredītus vienā lielā aizdevumā;
 • Kredītlīnija – lieliska iespēja noteikt sev kredītlimitu un maksāt procentus tikai par izmantotu summu.

Kāpēc jāapstājas pie bezmaksas kredītu izlases?

Lai arī internetā ir atrodami daudzi kredītu salīdzinātāji un praktiski visi piedāvā saviem apmeklētājiem ātro kredītu salīdzināšanas tabulas, vairums salīdzinātāji atšķiras no visiem ar savu lielo atbildības sajūtu par katru cilvēku, kurš vēlas aizņemties naudu. Mums ir svarīgi, lai lēmums aizņemties būtu labi pārdomāts un tas būtu patiešām izņēmuma gadījums, kuram cilvēks pieiet ar lielu atbildību. Aizņemoties bezmaksas ātro kredītu, sākotnēji var likties, ka tas ir mazs, ātrs un nevainīgs aizdevums, taču ne viss ir tik skaisti kā var likties. Ātrajiem kredītiem procentu likme nav maza un vislabāk to sajust var tad, kad kredīts netiek laicīgi atdots, tas ir, tas tiek pagarināts. Ja cilvēks sāks sistemātiski pagarināt, nevis atdot visu uzreiz, šī procentu likme reizinās ar mēnešu skaitu, uz kuru kredīts tiek pagarināts. Bieži gadās, ka šāds apburtais loks noved pie sistemātiskas sodu procentu maksāšanas un atdot pamata summu ir loti grūti. Tāpēc, katrā mūsu rakstā par ilgtermiņa vai ātrajiem kredītiem, mēs noteikti brīdinām cilvēkus par visām iespējamām sekām, kas var rasties, izmantojot šāda veida pakalpojumus.

Protams, ar brīdināšanu ir stipri par maz, un cilvēks vēlās reālus padomus, kā iziet no situācijas, lai nebūtu jāņem kārtējais bezmaksas ātrais kredīts. Mēs šādus padomus cenšamies sniegt, tomēr katram ir jāsaprot, ka tā situācija, kurā cilvēks ir nokļuvis, var būt viņa paša vainas dēļ, un neviens no malas nespēs risināt šī cilvēka problēmas viņa vietā. Ja runājam par ģimenes budžeta plānošanu, par taupīgāku dzīves veidu, par to, kā vairāk nopelnīt, lai paradītos iespēja visu nomaksāt un vēl kaut ko ari iekrāt, svarīgākais moments ir cilvēka motivācija un disciplīna. Ja cilvēks nespēs pieturēties pie kārtības, ja darīs visu neplānoti un neapdomīgi, tad nekādi padomi vai citu cilvēku atsauksmes par bēdīgo pieredzi ar bezmaksas ātrajiem kredītiem, tam nelīdzēs. Esiet gudri un plānojiet savas finances tā, lai Jums visam pietiktu, lai veidotos kāds rezerves drošības spilvens un Jums nekad nevajadzētu saskarties ar aizdevumiem, kuri jau tā bēdīgo situāciju var padarīt vēl sliktāku.

Vai bezmaksas kredīts internetā ir labākais palīgs?

Kad dzīve mums piespēlē neparedzētus apstākļus, kad neesam gatavi izdarīt pareizāko risināju, steigai šādos brīžos var nebūt nozīme, tā pat var būt par daudzu problēmu cēloni, sevišķi, ja neapdomīgi tiks paņemts kāds bezmaksas kredīts internetā. Tāpēc, situācijās, kad Jums ir radusies steidzama nepieciešamība pēc finansiālās palīdzības, ir vērts apstāties un padomāt, kas noveda pie tā, ka Jums nav brīvo līdzekļu, ar ko atrisināt un kādi risinājumi ir pieejami, lai izietu no esošās situācijas un nepieredzētu to nākotnē. Kā viens no vieglākajiem risinājumiem ir aizņemties un darīt to var tikai ar pilnu atbildības sajūtu un skaidru skatu nākotnē. Ja ar to viss kārtībā, tad sākt varētu ar to, ka aizņemties var arī izdevīgi, un nebanku kreditoru gadījumā, izdevīga aizņemšanās ir tikai pirmajā reizē. Pirmais kredīts ir kā iepazīšanās aizdevumus, kuram aizdevējs nepiemēro nekādas procentu likmes, tas ir bezprocentu aizņēmums, ko aizdevējs dāvā, protams, saglabājot aizdošanas pamatprincipus – nosakot, kad šis naudas aizdevums būs jāatdod. Uz doto brīdi šādi aizdevumi ir pieejami pie visiem nebanku kreditoriem, kuri piedāvā ātros kredītus privātpersonām. Un interesanti ir arī tas, ka šo iespēju var izmantot vairākas reizes, katru reizi vēršoties pie cita aizdevēja.

Daudziem cilvēkiem, protams, rodas neizpratne, kāpēc aizdevējam ir izdevīgi aizdot bez maksas. Patiesībā te viss ir bezprocentu kredītu, pēc laika vēršas pie aizdevēja jau pēc maksas aizdevuma. Kredīts bez pārmaksas ir tikai vienu reizi, tāpēc visas turpmākās aizņemšanās reizes vai arī pirmās reizes pagarināšana, nes aizdevējam peļņu. Daudzi mīl šo salīdzināt ar peļu slazdu, jo kreditors it kā izliek ēsmu un neapdomīgs cilvēks uz to uzķeras, tiekot kredītu slazdā. Bez šaubām, ne visi uzķeras un daudziem sanāk izsprukt sveikā, sevišķi veicas tiem, kuru finansiālais stāvoklis nav nemaz tik slikts un aizņemšanās tiem nesagādā nekādas raizes. Pirmais kredīts bez maksas pēc būtības ne ar ko neatšķiras no parastā ātrā kredīta, vienīgi tam tiek ierobežota maksimāli pieejamā summa, kas nedaudz ierobežo pirmo aizdevumu, ierasti 300 euro robežās. Pirmkārt, tas ir tāpēc, ka kreditori pietaupa savus līdzekļu un nepieļauj pārāk lielas nastas uzkraušanu uz kredītņēmēja pleciem.

Kas pēc būtības ir kredīts bez maksas?

Kā jau minējām, tas ir ātrais kredīts, kuram pirmajā aizņemšanās netiek piemērota komisijas maksa, tā ir 0%, tāpēc šo aizdevuma veidu var droši nosaukt par pirmo kredītu bez maksas. Ja velkam analoģijas ar citiem populāriem pakalpojumiem, tad to nemaz nevar izdarīt, jo tādu praktiski nav. Šis savā ziņā ir unikāls finanšu produkts, kurš izraisa divējādas sajūtas un ne vienmēr dominē pozitīvās. Daudzi uzskata, ka bezmaksas aizdevumi ievilina nepieredzējušus un neapdomīgus aizņēmējus nebanku kreditoru tīklos, kas ir neapstrīdama taisnība. Tik tiešām to var saukt par ievilināšanu, jo šis aizdevuma veids tiek pozicionēts kā iepazīšanās, kuras pamatā, protams ir kāda kredītdevēja pakalpojumu izmantošana. Pat, ja tā ir bez maksas, tā tomēr nes sev līdzi kaut kādas saistības, kuras beigu beigās var kļūt arī par maksas pakalpojumiem. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka pirmais aizdevums bez maksas ir apzināts mārketinga gājiens un neviens ar Jums netaisās iepazīties, lai darītu Jums kaut ko labu. Kreditoram šādi aizdevumi rada izdevumus, tāpēc tikai loģiski, ka zem tā visa stāv arī vēlme savus ieguldītos līdzekļus atgūt.

Kam tieši ir piemērots bezmaksas aizdevums?

 • Bezmaksas aizdevums der nelielam pirkumam, kurš neradīs problēmas pēc algas;
 • Steidzamam maksājumam par medicīnas pakalpojumiem, piemēram, stomatologam;
 • Automašīnas remonta darbiem vai riepu maiņai;
 • Kurināmā (malkas, brikešu, granulu) iegādei, lai laicīgi sagatavotos ziemai;
 • Ātrais bezmaksas kredīts var būt piemērots jebkam, kas ir patiešām nepieciešams un pārdomāts!

Ar ko jāsāk, lai tiktu pie pirmā bezmaksas kredīta?

Ja Jūsu vēlme saņemt bezmaksas kredītu internetā ir pamatota, ja apzināties, ka zem iespējas nepārmaksāt slēpjas arī iespēja pārmaksāt, piemēram, pagarinot atmaksas termiņu, tad var ķerties pie paša galvenā – savu iespēju izvērtēšanas. Pats galvenais, ar ko ir jāsāk, ja vēlaties izmantot nebanku kreditoru pakalpojumus, ir skaidri un gaiši jāizprot šo saistību būtība un tas, kā šīs saistības tiks pildītas. Pat, ja tiek paņemts pirmais kredīts, kuram netiek piemēroti procenti, tas sevī slēpj zemūdens akmeņus, pret kuriem var stipri apsities. Jums ir rūpīgi jāaprēķina, kā šis aizdevums ietekmēs Jūsu ģimenes budžetu ilgākā laikā posmā. Ja aizņemsieties tos maksimālo summu, kura pieejama pirmajam kredītam, vai šī aizņēmuma atmaksa neradīs sarežģījumus apmaksāt tekošos rēķinus un citus maksājumus, kuri nodrošina Jūsu pastāvēšanu. Svarīgi ir tas, lai paņemto kredītu nenāktos pagarināt, jo šis process ir ļoti bīstams ar to, ka pagarinot vienu reizi, bieži vien nākas pagarināt vēl un vēl. Tas ir tas, kas kreditoriem nes peļņu un te nav ko brīnīties par to, ka nevienam jau neinteresē, kāpēc Jūs nevarat laicīgi atmaksāt paņemto kredītu, kreditoru interesē atgūt savu naudu un pie veiksmīgākiem apstākļiem arī nopelnīt.

Ja esat tikuši pāri posmam, kurš ir pavēris acis uz to, kā atdosiet paņemto kredītu, ja ir skaidri visi zemūdens apstākļi un tas neattur Jūs no vēlmes aizņemties pirmo bezmaksas aizdevumu, tad var ķerties pie nākamā posma. Nākamais un ne mazāk nozīmīgais posms ir bezmaksas kredīta izvēle. Lai arī sākotnēji var likties, ka visi aizdevēji, kuriem ir pieejami bezmaksas kredīti, ir vienādi, tā gluži nav. Tieši šī iemesla dēļ, ir vērts salīdzināts visus kredītus, kuri pirmajā reizē ir bez maksas jeb procentiem, ko aizdevējs liek pa virsū summai, kuru Jums aizdod. Patēriņa un ātro kredītu salīdzinājums ļauj izvēlēties atbikstošāko aizdevēju, atlasot sev piemērotākos kreditorus pēc vecuma ierobežojuma, maksimāli pieejamās summas, ko piešķir aizņēmumiem bez komisijas maksas un pagarināšanas maksa, ja pieļaujat varbūtību, ka nespēsiet laicīgi atdot paņemto naudas aizdevumu. Operējot ar šiem nozīmīgajiem datiem un iedziļinoties arī citu cilvēku pieredzē ar konkrētajiem aizdevējiem, Jūs noteikti samazināsiet riskus aizņemties pie neizdevīga aizdevēja. Galvenais ir ievērot šo svarīgo secību – izvērtējiet savas iespējas, salīdziniet un atlasiet izdevīgākos piedāvājumus, iepazīstaties ar atsauksmēm, tad atkal izvērtējiet visus par un pret, un tikai tad domājiet par kredīta pieteikuma iesniegšanu.

Populārākie jautājumi par bezmaksas aizdevumiem internetā:

 • Kāpēc jāveic reģistrācijas maksa, ja teikts, ka aizņēmums ir bez maksas?
  Šī nelielā maksa ir paredzēta Jūsu personas datu un bankas konta apstiprināšanai.
 • Cik reizes var aizņemties pie viena un tā paša aizdevēja?
  Ierobežojumu nav – var aizņemties atkārtoti, bet tikai tad, ja ir atmaksāts jau paņemtais aizdevums.
 • Kāda veida dokumenti jāiesniedz, lai tiktu saņemts bezmaksas kredīts internetā?
  Skaidrs, ka aizņemoties internetā, uzrādīt dokumentus praktiski nav iespējams, tāpēc kreditori tos neprasa, tiem pietiek ar bankas konta apstiprinājumu.
 • Cik lielu naudas summu var aizņemties pirmajā reizē?
  Mūsu bezmaksas kredītu salīdzināšanas tabulā pie katra aizdevēja ir norādīta maksimālā summa – tā ir relatīva un katram aizdevējam atšķirīga.
 • No cik un līdz cik gadiem izsniedz bezmaksas kredītus?
  Kredītus var saņemt jau no 18 līdz pat 75 gadiem, tomēr iepazīstieties ar katra aizdevēja noteikumiem, jo tie ir atšķirīgi.
 • Vai iespējams saņemt aizdevumus bez maksas vienlaicīgi pie vairākiem aizdevējiem?
  Katrs aizdevējs izskata katru pieteikumu individuāli, ņemot vērā maksātspēju un kredītvēsturi, tāpēc šāda iespēja pastāv.
 • Cik ilgā laikā no pieteikuma brīža es saņemšu naudu bankas kontā?
  Šobrīd šis process ir ļoti ātrs, var paiet tikai 10 minūtes līdz nauda būs jau kontā, bet gadās arī ilgāk.
 • Kāpēc tiek atteikts bezmaksas aizdevums?
  Šeit var būt vairāki iemesli, bet galvenie varētu būt – neatbilstība vecumam, slikta kredītvēsture, mazi ienākumi un nekorekti vai nepatiesi personas dati.
 • Kā rīkoties, ja nesanāk atmaksāt bezmaksas kredītu laicīgi?
  Noteikti sazināties ar kreditoru un izskaidrot situāciju, lūdzot piedāvāt kredīta pagarināšanas pakalpojumu.
 • Vai aizņemto naudu var atgriezt ātrāk?
  Ja ir radusies iespēja aizņemto naudu atgriezt ātrāk, droši to var darīt, taču jāsaprot, ka komisijas maksa par kredīta izmantošanu var palikt pilnā apmērā, ja uz to brīdi nebūs spēkā atteikuma tiesības.
 • Kas regulē un uzrauga kreditoru darbību?
  Kreditoru darbību regulē ar kreditēšanas pakalpojumiem saistošā likumdošana, kas paredz kreditoru licencēšanu un virkni ierobežojumus, kas pasargā aizņēmēju intereses. Kreditoru uzraudzību veic Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.
 • Vai bezmaksas kredītu salīdzināšanai var uzticēties?
  Kredītu salīdzināšanas servisi ierasti sadarbojas ar kreditoriem, lai sniegtu precīzu piedāvājuma jeb pakalpojuma satura aprakstu, tāpēc informācija vairumā gadījumu ir precīza un patiesa.

Kā rīkoties, ja redzams, ka pirmo kredītu nevarēs atdot?

Ja ir paņemts tieši bezmaksas kredīts internetā un ir nelaba nojauta, ka to nevarēs laicīgi atdot, tad lielā panikā krist nevajadzētu. Praktiski jebkurš no aizdevējiem, šādā situācijā piedāvās termiņa pagarināšanu, protams, par to prasot komisijas maksu. Tieši bezmaksas kredītiem šī iespēja ir ierasta lieta, jo cilvēki bieži netiek galā ar visiem saviem maksājumiem. Daudzi ir arī tādi, kas apzināti jau paredz to, ka aizdevums, kurš tika ņemts bez maksas tiks pagarināts un veidos kaut kādus izdevumus. Aizņemties internetā bez maksas ir ļoti pievilcīgi, tāpēc daudzi šo iespēju ir izmantojuši vai izmantos. Galvenais, lai ir skaidra apziņa par to, kad un kā tiks atgriezta paņemtā nauda, lai vēlāk nav jāvaino visa pasaule un aizdevējs par to, ka jāmaksā soda procenti par kavētajiem maksājumiem. Jebkuras sadarbības pamatā ir abu pušu saistību izpilde. Ja kreditors, aizdodot pirmo bezmaksas kredītu ir izpildījis savas saistības, tad cilvēkam, kurš paņēma šo aizdevumu, ir pienākums to atdot, neskatoties uz visām likstām, kuras to ir piemeklējušas. Vienīgais, par ko varētu vainot aizdevējus ir tas, ka tie neizsniedz kredītus tikai tiem, kuriem ar finansēm viss ir kārtībā. Tāpēc tīri loģiski, ka kredītus internetā ņem tie, kuriem nav naudas. Jebkurā gadījumā, ir jāievēro galvenie noteikumi – izvērtē savas spējas, salīdzini un iepazīsties ar atsauksmēm, aizņemies atbildīgi un laicīgi atmaksā paņemot kredītu.

Kā jau minējām, nepatikšanas ar bezmaksas kredītiem var rasties ar brīdi, kad parādās nespēja atmaksāt paņemto aizdevumu laikā. Tas ir vispopulārākais iemesls, kāpēc rodas problēmas ar aizdevumiem, kuri pirmajā reizē ir bijuši bez maksas. Kā otrs iemesls varētu būt vairāku aizdevumu ņemšana pie vairākiem aizdevējiem, izmantojot tieši pirmā kredīta iespēju. Bieži tas noved pie tā, ka kādam aizdevējam vairs nevar atdot visu summu un nākas to pagarināt. Sistemātiskā kredīta pagarināšana neļauj atdot visu kredītu, tāpēc rodas tāds kā apburtais loks, kurā tiek ievilkti arī citi bezmaksas kredīti, veidojot pamatīgu slogu, no kura var izvest tikai pamatīga naudas summa. Lai iegūtu tādu summu uzreiz, jāvinnē loterijā, jāsaņem kaut kāds mantojums vai jāapvieno visi savi aizdevumi, veicot ātro kredītu apvienošanu pie viena aizdevēja. Šī ir lieliska iespēja, lai izietu no tā apburtā loka un pārstātu maksāt mūžīgās pagarināšanas maksas vairākiem aizdevējiem. Jāsaka, ka tas ir arī izdevīgi procentu ziņā, jo apvienojot savus aizdevumus, tiek piemērota zemāka procentu likme, kā tas ir summējot visu kreditoru komisijas procentus, ko samaksāsiet soda procentos.

Vai var saņemt bezmaksas kredītu, ja nav darba vieta?

Kā zināms, tad katra kreditora interesēs ir gūt peļņu, kas ierasti rodas tikai tad, kad kredītņēmējs ir veiksmīgi atdevis aizņemto naudu un samaksājis komisijas. Ātrais bezmaksas kredīts ir tas gadījums, kad nopelnīt uz pirmo sadarbības reizi nevar, tieši pretēji, sanāk zaudēt naudu, jo klienta apkalpošana tomēr rada izdevumus. Tieši tāpēc, ātrais kredīts bez darba vietas ir iekļauts tajā riska kategorijā, kura liedz aizņemties cilvēkiem, kuriem nav regulāru ienākumu. Bez šaubām, darba vieta nav vienīgais ienākumu avots, kas var tikt ņemts vērā, tomēr vairumā gadījumu tas ir nozīmīgs faktors, kas var prasīt arī papildus dokumentus, piemēram, izziņu no darba vietas vai VID izziņu. Šādi pakalpojumi nav tik vienkārši pieejami, kā sākotnēji var likties, jo katra kompānija rūpīgi izvērtē savus riskus un kredītņēmēja kredītreitingu, mēģinot maksimāli noteikt cilvēka maksātspēju un sadarbības perspektīvas. Ja šajā posmā ir saskatāmi kādi raibumi, neviens normāls uzņēmējs neieguldīs savu naudu, riskējot to pazaudēt. Ja vēlaties aizņemties, tad noteikti parūpējaties par to, lai Jums būtu regulāri ienākumi, no kuriem droši varēs atmaksāt paņemto aizdevumu.

Kāpēc bezmaksas kredīts tiek atteikts, ja ir slikta kredītvēsture?

Ja cilvēks sistemātiski pārkāpj līguma nosacījumu un nemaksā kredīta maksājumus, agri vai vēlu tas nonāk melnajos sarakstos. Jebkurš kreditors rūpīgi izvērtē katra kredītņēmēja kredītreitingu, tāpēc nākt pretī ar bezmaksas kredītu tādam cilvēkam, kuram jau ir slikta kredītvēsture ir ļoti riskanti. Varam droši apgalvot, ka bezmaksas kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie ātro kredītu izsniedzējiem ir praktiski neiespējams, taču tādu var aizņemties pie aizdevējiem, kuri prasa pretī kādu ķīlu, piemēram, auto ķīlu. Kā jau minējām, aizņemties situācijās, kad jau ir pagrūti un neprognozējami, ir ļoti nepareizi, tāpēc netiecaties pēc aizdevumiem, ja jums nav darba vietas, esat sabojājuši savu kredītvēsturi vai Jums tikai nesen ir palikuši 18 gadi. Jā, arī 18 gadus jauniem cilvēkiem, saņemt aizdevumu ir problemātiski, jo šai kredītņēmēju kategorijai ierasti vēl ir nestabili ienākumi.

Kādos gadījumos pirmais aizdevums bez maksas tiek atteikts?

 • Saņemt pirmo bezmaksas kredītu nevarēs, ja ir slikta kredītvēsture;
 • Kredīts bez maksas netiek izsniegts, ja nav regulāru ienākumu un/vai bez darba vietas;
 • Ļoti grūti tikt pie šī aizdevuma ir cilvēkiem, kas tikko sasnieguši 18 gadus;
 • Nepilsoņi un cilvēki bez bankas konta arī nevar tikt pie šāda aizdevuma.
Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *