Kā cilvēks uzzina, kas ir ātrais aizdevums jeb новейшие быстрые кредиты в Латвии un, kuri ir labākie kreditori? Ātrie kredīti pie cilvēka neatnāk paši, par tiem cilvēks uzzina pateicoties dažādiem apstākļiem. Jāapzinās, ka šajā straujajā laikmetā ir grūti visu paspēt un visam aizsteigties līdzi. Bieži vien rodas situācijas, kad cilvēks nonāk apstākļos, kad viņam nepieciešama vai nu papildus nauda kādam pirkumam, vai arī nauda iztikai līdz konkrētam datumam. Bieži vien te arī rodas nepieciešamība pēc kreditēšanas pakalpojumiem. Situācijas tiešām ir dažādas un katrs naudu plāno tā, lai tā spētu nodrošināt pienācīgu dzīves līmeni. Arī dzīves līmenis katram var būt dažāds, tomēr visus mūs vieno puslīdz vienādas vajadzības, kuru apmierināšanai lielu lomu spēlē tieši nauda. Mēs ejam uz veikalu, pērkam sadzīves lietas, ēdienu, apģērbu, maksājam komunālos maksājumus un lejam benzīnu savā auto. Tik tiešam tik daudz un dažādas vajadzības, kurām pa vidu var būt arī hobiji un neparedzēti apstākļi. Bieži vien tieši hobiji un neparedzēti apstākļi noved pie situācijām, kad nauda ir nepieciešama tagad un uzreiz, kad domāt īpaši negribās, jo jau rīt no rīta jādodas kārtējā copē vai kādā pārgājienā. Un kā būt, ja viss nav vēl sagatavots un iepirkts? Tieši tā, jādabū nauda un jāsteidz uz veikalu. Un šeit cilvēks nokļūst izvēles priekšā, kur dabūt naudu, iet prasīt radiem vai draugiem, vai vērsties pie kreditoriem. Bez šaubām, palīdzēt spēs visi, galvenais ir saprast, cik tas būs izdevīgi un, cik ātrā laikā cilvēks spēs norēķināties ar aizdevēju.

Kā palīdz ātrie kredīti, kāpēc tieši šis aizdevuma veids?

Lai saprastu, kā palīdz ātrie kredīti, pieņemsim situāciju, kad Jūsu hobijs ir makšķerēšana. Mainās sezona un reklāmā izdzirdat, ka %m% “Salmo” veikalā ir grandiozas atlaides. Algas diena jau bija un visi līdzekļi ir novirzīti regulārajiem tēriņiem, pāri palicis tikai tik daudz, lai vilktu līdz nākamai algai. Skaidrs, ka palaist garām atlaides veikalā negribēsies, jo jau drīzumā būs jādodas uz tik gaidīto copi. Var jau būt arī tā, ka ir jau sen noskatīti rīki, ko varēs izmantot šajā vai nākamajā sezonā. Katrā ziņā sapnis par jauno spoli vai spininga kātu ir te pat un ar atlaidi – kā lai nekrīt kārdinājumā? Ko darīt, ja alga ir bijusi, nauda ir novirzīta citur, bet nākamā alga vēl tikai pēc mēneša, kā apmierināt šo kārdinājumu? Protams, ir variants gaidīt algas dienu, bet pastāv risks, ka kārotā prece vairs nebūs pieejama par tik izdevīgu cenu. Tad nu iepazīstināsim Jūs ar to, kas ir nebanku ātrie aizdevumi internetā, kā arī paskaidrosim kā un kur pareizi tos aizņemties, lai tad būtu ne tikai droši, bet arī izdevīgi. Tas patiešām nav vienkārši, jo aizņemties tā, lai tas nesagādātu problēmas, vajag mācēt.

Kad esam iepazinušies ar piemēru par hobiju un naudas nepieciešamības iemeslu izdevīgam pirkumam, varam iepazīties ar to, kur tiek izsniegts patiešām izdevīgs un drošs ātrais kredīts. Pieņemsim, ka ir radušās naudas grūtības un Jūs neredzat tām izeju tuvāko mēnešu laikā. Jums sāk pietrūkt nauda komunālajiem maksājumiem vai pat ēdiena iegādei. Situācija tiešām var būt bēdīga, ja zināt, ka līdz algai vai citiem ienākumiem vēl ir jāgaida. Šajā gadījumā ne vienmēr ir jāsavelk josta un jābojā sev veselība un nervi, jo pastāv iespēja aizņemties naudu, izmantojot nebanku kreditoru pakalpojumus. Protams, aizņemties ir vieglākais ceļš, tomēr viegli pret to attiekties nevajag. Jebkuri kredīti uzliek atbildību un tie noteikti jāatdod laikā, jāsaprot, ka ātrs naudas aizņēmums var būt par iemeslu ātrām nepatikšanām uz ilgu laika posmu. Tikai apzinīgiem un apdomīgiem cilvēkiem, tādiem, kuri spēj plānot savas finanses un spēj ātri reaģēt uz notiekošo, kredīti var būt labs ceļa biedrs grūtos dzīves posmos. Cilvēkiem, kuriem nav skaidrības par nākotni un tiem, kuru finansiālais stāvoklis sistemātiski izjūt nepieciešamību pēc palīdzības no ārpuses, tādiem cilvēkiem šādi pakalpojumi jāiet ar līkumu.

Kāpēc un kad jāizvēlas ātrie aizdevumi?

Ātrie aizdevumi jeb kā tos mēdz vēl saukt, īstermiņa aizņēmumi, ir vieni no pieprasītākajiem aizņemšanās risinājumiem, jo šis finanšu pakalpojums ir viegli pieejams un ātri iegūstams gan sms veidā, gan arī piesakot to interneta mājas lapās. Ja mēs salīdzinām šos pakalpojumus ar komercbanku pakalpojumiem, tad nākas secināt, ka ātro kredītu gadījumā, nebanku kreditori ir stipri priekšā. Šie aizdevumi ir saņemami internetā praktiski no jebkuras vietas pasaulē un nauda tiek izsniegta 15 minūšu robežās. Cilvēks var atrasties gan veikalā, gan mežā, gan slēpot kalnos – iespēja aizņemties būs, ja vien tajā vietā tiks nodrošināti telekomunikāciju sakari. Šiem mikrokreditēšanas pakalpojumiem ir samērā neilgi termiņi un lielas procentu likmes, taču galvenā priekšrocība ir ātrums, jo aizņemties naudu ir iespējams pat 10 minūšu laikā. Ierasti ātro aizdevumu kompānijas piedāvā aizņemties no 5 līdz 3000 euro uz termiņu no 1 līdz 45 dienām, tomēr ir atrodami arī tādi aizdevēji, kas aizdod līdz pat 2 gadiem un vairāk iederas pie patēriņa kredītu kategorijas. Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko aizdevuma veidu, izprotot, kādos termiņos spēsiet iekļauties.

Visus jaunākos ātros aizdevumus internetā var aizņemties, taču ir skaidri jāsaprot, ka tie nav lēti pakalpojumi, tāpēc tam visam jāpieiet ar lielu nopietnību, izvērtējot, cik konkrētajā gadījumā tas ir nepieciešams un izdevīgs. Nav pieļaujams, ka ātrais kredīts tiek ņemts kaut kam, kas var pagaidīt vai nav īpaši nepieciešams. Kā slikto piemēru var minēt, aizdevuma ņemšanu kādai brīvdienu ballītei, pēc kuras nāksies stipri pārmaksāt komisijas procentos. Iespējams, vēl nebūs pārgājušas balles sagādātās galvas sāpes, kad sapratīsiet, ka aizņemties bija lieki un neizdevīgi. Tomēr ir situācijas, kad gaidīt nevar. Katram var gadīties kaut kas neparedzams. Piemēram, var saplīst auto, var iesāpēties zobs, kāds var piedāvāt izdevīgi nopirkt velosipēdu vai kādu sadzīvei nepieciešamu lietu, bet rezerves naudas uz to brīdi nav. Šādos gadījumos izvēlēties ātros kredītus var būt pamatoti, protams, arī bīstami. Zemāk ātrā kredīta veidi, kuri pieejami pie nebanku kreditoriem:

 • Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi – iespējams, ka kāds arī aizdos ar negatīvu kredītvēsturi, piemēram, pret auto ķīlu;
 • Ātrais aizdevums bez darba vietas – praktiski neiespējams aizdevums, bet ir, kas aizdod arī bezdarbniekiem;
 • Ātrais bezmaksas jeb bezprocentu kredīts – saņemams pirmajā reizē bez komisijas maksas un jebkādiem procentiem;
 • Īstermiņa kredīts no 18 gadiem – pēc LAFPA vadlīniju ieviešanas, iespējams tikai pie retajiem, piemēram, Credit24;
 • Ātrais aizņēmums uz 24 mēnešiem – lai gan neiederas pie ātrajiem kredītiem, daži tādu izsniedz.

Kā saņemt ātro kredītu internetā?

Saņemt ātro kredītu ir pavisam vienkārši, jo tā saņemšanai vajag tikai datoru vai telefonu un, protams, interneta pieslēgumu. Tālāk ir jāaizpilda kredīta pieteikums aizdevēja mājas lapā, tas aizņemts pavisam neilgu laiku. Jums nevajag nekādas izziņas no darba, nevajag galvotāju un pats galvenais, ka nevajag nekādu ķīlu – šīs ir totāls aizņēmums bez ķīlas. Principā visi ātrie kredīti internetā ir bez ķīlas un galvotāja. Vienīgais, kas var būt par šķērsli aizdevuma saņemšanai, ir – vecuma ierobežojums, kas vairumā gadījumu ir no 20 gadiem, kā arī darba neesamība, jo bez regulāriem ienākumiem nespēsiet norēķināties, attiecīgi tādiem cilvēkiem neviens nevēlas aizdot. Kā vēl viens no svarīgajiem momentiem ir kredītvēsture, jo, ja tā būs sabojāta, neviens ar Jums negribēs uzsākt sadarbību, redzot, ka reģistros ir fiksēti ieraksti par kavējumiem un nespēju pildīt saistības. Kā redzam, tad tie ir tikai daži ierobežojumi, kuri attiecināmi uz problemātiskajām situācijām, tāpēc var droši teikt, ka šie pakalpojumi ir viegli pieejami, sevišķi, ka ir darbs, regulāri ienākumi un iepriekš nav bijusi nekāda negatīva pieredze ar šāda veida pakalpojumu sniedzējiem. Cilvēkiem, kuriem ir negatīva kredītvēsture, aizdevēji nesteidz aizdot, jo tas ir liels risks nesaņemt savu naudu atpakaļ un ķēpāties ar parādu piedziņu. Lai gan, parādu piedziņa savā ziņā nes arī labu, piemēram, ja tas parāds tiek atmaksāts ar soda procentiem, kuri sedz ne tikai pašu parādu, bet arī piedzīšanas izdevumus.

Nozīmīgi fakti par ātrajiem kredītiem:

 • Pirmajā reizē Jums pienākas bezprocentu kredīts, kuram nav komisijas maksa;
 • Nebanku kreditorus uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības birojs jeb PTAC;
 • Jūs varat izmantot atteikuma tiesības – 14 dienu laikā atteikties no ātrā kredīta līguma;
 • Jūs varat nepievērst uzmanību GPL, jo ātrajiem kredītiem tā nav piemērojama;
 • Nebanku kreditoriem, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus ir sava asociācija – LAFPA;
 • Jums ir iespēja apvienot visus ātros kredītu vienā maksājumā – izmantojot kredītu apvienošanu;
 • Bezatbildīga aizņemšanās var novest pie nopietnām sekām un sabojāt kredītvēsturi.

Kāpēc ātrie aizņēmumi var būt nedroši jeb bīstami?

Ja cilvēks ir pārliecināts par saviem ienākumiem un ir kaut kāda vieda garantija, ka nekas nemainīsies, tad ātrie aizņēmumi ir droši, taču ne vienmēr viss notiek tā, kā ir iecerēts. Gadās tā, ka pat skaistākais burbulis plīst, cilvēks ir dzīvojis ilūzijās, ka viss, kas viņam ir, būs mūžīgi un nemainīsies. Diemžēl daudzi saskārās ar finansiālo lejupslīdi, kuras pamatā var būt gan pārlieka tērēšanās, gan darba zaudēšana, kā arī visa kopējās situācijas maiņa valstī. Visu paredzēt un ietekmēt nav iespējams, tomēr Jums vienmēr ir iespēja neņemt ātro kredītu, ja kaut kas nav skaidrs vai ir aizdomas, ka nespēsiet pildīt saistības ar garantiju. Tādā ziņā šie pakalpojumi ir nedroši, jo vairums apstākļu ir ārējie faktori uz kuriem mums ir maza ietekme. Vienīgais, ko mēs droši varam darīt, tas ir visu laiku meklēt iespēju nopelnīt papildus līdzekļus un veidot ģimenes budžetu. Ja mācēsiet atlikt uz nebaltām dienām un plānot savas finanses, tad kombinācijā ar nopelnīto naudu, Jums būs imunitāte pret ātrajiem kredītiem un slikto finansiālo veselību. Lai arī tas nav vienkārši, uz to ir jātiecas, jo tikai sakārtotas finanses būs kā labs garants spožajai nākotnei.

Ātro kredītu veidi un to salīdzināšana

Kad esam iepazinušies ar nelielu ieskatu situācijās, kādās tiek ņemti īstermiņa aizdevumi internetā, mēs varam izvērtēt visus par un pret. Sāksim ar to, ka nebanku kredīts iedalās vairākās kategorijās, kuras iekļauj sevī dažādus nosacījumus. Piemēram, ja Tev nav darba vieta, tad ātrais kredīts būs pieejams tikai dažās kompānijās, kuras atradīsi mūsu sarakstā ar atzīmi “bez darba vietas”. Ir arī tādas kompānijas, kuras piedāvā aizņemties pirmo reizi bez maksas bez procentiem, kas tiešām ir izdevīgi īslaicīgam risinājumam. Ātrie kredīti, kuri pirmajā reizē tiek izsniegti bez maksas bez procentiem ir vairākās kompānijās. Katra kompānijas nosaka dažādus nosacījumu un noteikumus, kuri tad arī ietekmē, vai nauda tiks izsniegta vai nē. Nosacījumi ir gan gadu ierobežošanā, gan kredītvēstures stāvoklī, ienākumu apjomā un dažādu citu aspektu, ko ņem vērā aizdevējs. Aizdevējiem ir izstrādā vesela sistēma, kas ļauj noteikt cilvēka kredītreitingu un maksātspēju. Uz doto brīdi, izsprukt cauri šai vērtēšanas sistēmai, sagrozot kaut kādus faktus vai vienkārši melojot par savu finansiālo stāvokli, praktiski nav iespējams.

Jebkurā gadījumā, pirms tiek ņemts aizņēmums, ātrie kredīti ir jāsalīdzina pie šo pakalpojumu salīdzinātājiem – piemēram, ASTONI. Mūsu pamata darbs ir visu aizdevēju informācijas apkopošana un salīdzināšana, lai cilvēkam nebūtu jāstaigā pa daudzām lapām un jādomā, kur un ko izvēlēties. Jāatzīmē, ka interneta aizdevumi, ko izsniedz nebanku kreditori ir bez ķīlas un galvojuma, tie bieži vien tiek saņemti jau 15 minūšu laikā no reģistrācijas brīža un neprasa nekādas liekas darbības – tas ir tas, kas ir praktiski pie visiem aizdevējiem un neprasa nekādu padziļinātāku izpēti vai salīdzināšanu. Viss notiek tik ātri, ka no domas par braucienu uz veikalu, līdz naudas saņemšanai savā kontā neizejot no mājas, var paiet tikai dažās minūtes. Tas ļaus ietaupīt laiku, ko nāktos tērēt dodoties uz banku. Sēžot pie datora vai dīvānā ar mobilo tālruni, šis unikālais pakalpojums neliek lieki kustēties. Un ātro kredītu salīdzināšana šeit ieņem svarīgu lomu, jo, neskatoties uz visu aprakstīto, šeit svarīgi ir nesteigties. Rūpīgi izpēties salīdzināšanas tabulu, paskatieties, kādas ir procentu likmes, iepazīstaties ar atsauksmēm par kreditoriem. Mūsu tabulā atradīsiet atzīmes par to vai ātrais aizņēmums tiek izsniegts, ja viss atbilst šādiem kritērijiem:

 • Nav darba vieta – ātrajam aizdevumam bez darba vietas, kuru izsniedz bedarbniekam;
 • Aizdevums ir bez maksas bez procentiem – pirmajam ātrajam bezmaksas aizdevumam, kuram nav komisijas maksa;
 • Ātrie kredīti ir bez ķīlas – ātram aizdevumam bez ķīlas un galvotāja, kurš neprasa liekas saistības;
 • Atbilst vecuma ierobežojumam – ātrajam kredītam no 18 gadiem, kurš ļauj aizņemties jauniem cilvēkiem;
 • Tiek sasniegta maksimālā naudas aizdevuma summa u.tml.

Ātrais kredīts kā risinājums neparedzētos apstākļos

Vai Tev ir gadījusies situācija, kad steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, lai, piemēram, samaksātu ikmēneša rēķinus vai izbaudītu brīvdienas? Ir labi, ja zinām, kā vienkārši risināt šo situāciju un kur ir iespējams aizņemties aizdevumu. Laba iespēja, kur saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus ir ātrais naudas aizņēmums internetā. Tomēr, lai viss noritētu bez sarežģījumiem ir jāievēro daži ļoti būtiski nosacījumi. Pirmkārt, Tev ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam, bez parādsaistībām citās kompānijās, kā arī ātrais kredīts tiek izsniegts tikai pilngadīgām personām. Ātrā kredīta saņemšanā nepieciešams dators un interneta pieslēgums, mobilā telefona numurs un aktīvs, personīgais bankas konts jebkurā no Latvijas bankām. Jāatzīmē, ka ir kompānijas, kas piedāvā ātros aizņēmumus arī Latvijas Pasta filiālēs. Kompānijas rūpējās par to, lai cilvēkiem būtu ērti un ātri saņemama šī finansiālā palīdzība, tomēr ne viss ir tik balts uz salds, cilvēkam jāsaprot, ka šie pakalpojumi ir ļoti dārgi un bīstami, sevišķi, ja tie tiek ņemti jau smagos finansiālos apstākļos. Ja cilvēks ir jau iestidzis nepatikšanās ar maksājumiem, tad loģiskāk būtu sakārtot savus ienākumus un izdevumus. Vienmēr var atrast iespēju nopelnīt vairāk – ja ne savā uzņēmējdarbībā, tad algotā darbā noteikti.

Vissvarīgākais nosacījums – stabili ikmēneša ienākumi. Nereti aizdevumi internetā tiek izsniegti arī tad, ja debitora ienākumus sastāda darbs bez līguma, stipendijas vai pabalsti. Galvenais, lai ienākumu līmenis atbilstu kredīta summai un klients varētu laikā atmaksāt aizdevumu. Ātrais naudas aizdevums ir laba iespēja aizņemties, jo klientam nav jāpavada laiks bankās – ir iespējams pieteikties kredītam mājas vai jebkurā citā vietā, kur pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Turklāt, interneta kredīta saņemšanā nav nepieciešams iesniegt ķīlas, galvojumus vai izziņas no darbavietas. Bieži vien nauda klientam ir vajadzīga steidzami jeb pēdējā brīdī. Tieši tāpēc ātro aizdevēju kompānijas Latvijā strādā bez brīvdienām. Gadījumā, ja aizdevumam klients piesakās pēc kredītiestādes darbalaika beigām – aizdevuma pieteikums tiks izvērtēts nākamās dienas rītā. Daudzu ātro kredītu kompāniju darba laiks ir no 8:00 rītā līdz pat 22:00 vakarā, pārējā laikā būs jāmeklē citi risinājumu vai jānogaida līdz rītam. Patiesībā jau tas ir arī ļoti pozitīvi, ka cilvēkiem ir liegta iespēja aizņemties stundās, kad palielinās kriminālo darbību iespējas un iespēja pielietot naudu neapdomīgi.

Ātrā kredīta ņemšana ir atbildīga rīcība!

Ļoti svarīgi pirms aizņemšanās ir izvērtēt visus izvēlētās kompānijas kredīta līguma noteikumus un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu. Jāievēro, ka jaunie klienti visbiežāk pirmajā reizē var aizņemties salīdzinoši mazākas summas no 100 līdz 300 euro, kuri bieži vien ir pieejami bez maksas bez procentiem. Kā arī jāievēro, ka aizdevuma atmaksas termiņš ir no dažiem mēnešiem līdz pat 1 gadam. Protams, ja nauda klientam būs nepieciešama atkārtoti – ātrais kredīts tiek palielināts un kredītlimits pieaug, kā arī vajadzības gadījumā ir iespējams aizņemties lielāku summu. Jāuzsver, ka piedāvātās aizdevuma summas kreditēšanas kompānijās svārstās no 100 – 3000 euro. Jāuzver, ka ir aizdevēji, kas piedāvā daudz lielākus aizdevumus jeb patēriņa kredītus līdz pat 15000 euro, Jums tikai jāsaprot, kāda veida kredīts ir piemērotāks esošai situācijai. Bieži gadās, kad cilvēki paņem neatbilstošu aizdevuma veidu ar pārāk lielu summu uz nepanesamu atmaksas termiņu, tādā veidā radot paši sev problēmas ar kredīta atmaksu.

Jaunajiem klientiem pieejami dažādi izdevīgi piedāvājumu – pirmais kredīts bez maksas bez procentiem, kur klients bez ierobežojumiem atmaksā tieši tik, cik sākumā aizņēmies. Jaunajam klientam ļoti uzmanīgi jāizvērtē procentu likmes, jo sākot no 2. aizņemšanās reizes būs jāmaksā noteikts procentu maksājums, kas vidēji svārstās no 10% – 12,5%, bet var sasniegt arī līdz pat 27,5%. Ātrā kredīta termiņu (sarežģījumu gadījumā) ir iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Vienīgi, šis pakalpojums visbiežāk ir pieejams par nelielu papildus samaksu, bet klients var būt pilnībā pārliecināts, ka neradīsies liekas problēmas ar parādu piedziņu un tiesu izpildītājiem vai citām trešajām personām. Protams, nav vairs tie laiki, kad uz mājām brauc skūtās galvas, taču piedziņa nav nekas patīkams. Cilvēkam ir skaidri jāsaprot, ka nauda nevar tikt aizņemta ja stājas spēkā kāds no šiem apstākļiem:

 • Nauda tiek ņemta, lai apmaksātu citus ātros kredītus vai to soda komisijas;
 • Ātrais naudas kredīts tiek ņemts, lai notērētu to uz bezjēdzībām, piemēram, izklaides pasākumiem;
 • Ātrais aizņēmums tiek ņemts, lai spēlētu azartspēles vai piedalītos totalizatoros;
 • Nauda tiek ņemta ar domu to neatdot.

Šī tēma ir pietiekami daudz aprakstīta, tāpēc cilvēks noteikti saprot, kas slēpjas aiz kredītu būtības, kā arī to, ka aizdevējs ir ieinteresēts kaut ko nopelnīt. Interneta kredīts – ērts un izdevīgs veids, kā tikt pie nepieciešamajiem līdzekļiem situācijās, kad citi naudas kanāli ir liegti. Jums vairs nevajag doties uz bankām, jo šādiem mikroaizņēmumiem varat pieteikties mājās. Jāuzsver, ka pozitīvas atbildes gadījumā ātrais aizdevums klientam tiks piešķirts 10 – 15 minūšu laikā. Tomēr pirms aizņemieties – rūpīgi pārdomājiet gan šo līdzekļu vajadzību, gan savas atmaksas iespējas, gan atbilstību aizdevuma līguma noteikumiem. Lai arī kādu summu klients plānojat aizņemties – būtiski ir pārdomāt gan kredīta vajadzību, gan savas atmaksas iespējas, kā arī kredīta vajadzību. Aizņemieties prātīgi un plānojiet savu dzīvi ar pozitīvām domām, kas tiek vērstas uz pareizu un produktīvu lēmumu pieņemšanu!

Kopsavilkums par ātrajiem kredītiem Latvijā:

Nobeigumā varam pateikt tikai vienu. Esiet prātīgi un plānojiet savas finanses tā, lai Jums nebūtu jāvēršās pie nebanku kreditoriem, sāciet ar budžeta plānošanu un tēriņu samazināšanu, tad centieties vairāk nopelnīt. Katrs mēs esam pats savas laimes kalējs, katrs atbildam par savām rīcībām un to sekām. Aicinām 10 reizes pārdomāt savu rīcību, 10 reizes izlasīt līgumu, tad atkal 10 reizes domāt vai spēsiet atbildēt par sava paraksta uzlikšanu uz papīra. Iepazīstaties ar visu kreditoru piedāvājumiem, salīdziniet tos, izmantojiet mūsu TOP %y% internetā. Mēs plaši un gari varētu aprakstīt bēdīgos stāstus par Latvijas cilvēkiem, kas ir ņēmuši ātros kredītus internetā, tomēr gribam Jūs nomierināt un atklāt patiesību. Patiesība ir tāda, ka pozitīvo stāstu ir krietni vairāk, jo starp mums ir maz cilvēku, kuri gaužām neapdomīgi lec pāri kraujai ar nesagatavotām kājām. Tik tiešām muļķīgiem mērķiem paņemti ātrie kredīti spēj sabojāt lielu daļu dzīves, bet tik pat labi tie var palīdzēt īstajā brīdī, lai dzīve kļūtu skaistāka un laimīgāka. Cilvēkam jāspēj izvērtēt, kāds guvums būs no aizņemšanās, cik lielus riskus tas nesīs un jāizvērtē arī citas naudas iegūšanas alternatīvas. Lai Jums viss izdodas, ASTONI novēl Jums tikai to labāko!

Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *